home

Facebook

 


 

 


Kalendář akcí

< Únor 2013 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Zobrazit vše

OdběryPokud máte zájem o pravidelné informace o novinkách na našich stránkách, zaregistrujte se k odběru právě zde.



Počet odběratelů: 47Úprava odběrů

21

Nevěř na zázraky, spoléhej na ně.

Nezapomeňte, již zítra otvíráme!!! Přijďte na opening party. O akci bude natáčet i Česká televize!

 25.11. 2014 bude xbox klubovna zavřená z důvodu školení, které probíhá současně v daném čase. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se nás na dalším "xbox úterý" sejde co nejvíce.

V sobotu 6. prosince 2014 proběhne v Říčanech u Prahy beseda se Zbyňkem Rybičkou, mladým mužem s Aspergerovým sysndromem.  Pro zájemce, kteří se nemohou besedy osobně zúčastnit, nabízíme možnost zaslání otázek elektronicky. Beseda bude online k dispozici. Více informací po rozkliknutí.

Slavnostní zahájení činnosti nového poradenského centra PASPOINT, které provozuje jihomoravská Asociace pomáhající lidem s autismem, doprovodí den otevřených dveří i vernisáž výstavy dětských obrázků s tématikou autismu. Tříhodinový program začíná 27. listopadu v 15 hodin na adrese Nerudova 9/7 a nabídne mimo jiné i ukázku funkční komunikace, výtvarnou dílnu nebo ukázku fyzikálních a chemických pokusů.

Je to místo, vytvořené pro Vás. Můžete se tu sejít a při čaji nebo kávě diskutovat na daná témata, popovídat si o svých obtížích, vzájemně si poradit nebo se dozvědět zajímavé informace, užít si námi zajištěný program a jiné.

Speciálně pedagogické centrum při ZŠ,  Brno, Štolcova 16, přijme do pracovního poměru na celý úvazek sociálního pracovníka. Nástup možný ihned. Termín bude upřesněn po zaslání životopisu do SPC.

V prostorách nově vznikajícího poradenského centra v Brně, Nerudově ulici číslo 7 bude k dispozici terapeutický software NEWRON, který je zaměřený na podporu a rozvoj lidí s různými psycho-sociálními obtížemi. První zábavné hry, které se na dálku ovládají pohybem ruky nebo celého těla, jsou už pro zájemce připravené. Přijďte si je vyzkoušet v úterý 18. 11. 2014 od 16:00.

Nácviky sociálních dovednsotí jsou určeny primárně pro děti ve věku 9-14 let s vysoce funkčním autismem nebo Aspergerovým syndromem; v případě, že Vaše dítě nepatří do této věkové kategorie, je nutno konzultovat možnosti s lektory. Jedna lekce trvá cca 45minut (základní balík = 8 lekcí 1x za 14 dní), přesný počet lekcí bude individuálně dojednán na osobní schůzce s lektorem, první  schůzka je informační – pouze s rodiči, dále následují navazující lekce s dítětem.

Nácviky sociálních dovedností jsou určeny primárně pro děti ve věku 5-8let s vysoce funkčním autismem nebo Aspergerovým syndromem, v případě, že Vaše dítě nepatří do této věkové kategorie, je nutno konzultovat možnosti s lektory. Jedna lekce trvá cca 45minut (základní balík = 8 lekcí 1x za 14 dní), přesný počet lekcí bude individuálně dojednán na osobní schůzce s lektorem, první  schůzka je informační – pouze s rodiči, dále následují navazující lekce s dítětem.

Dne 7. listopadu 2014 se uskuteční odborný seminář z dětské neurologie. Akce se koná v hotelu Myslivna. Naše organizace APLA-JM bude mít na této akci stánek s informacemi o našich aktivitách. Těšíme se.

Následující ...
 
Poslední aktualizace 26.11.2014 16:32:41 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2014 Všechna práva vyhrazena.