home

Facebook

 


 

 


Kalendář akcí

< Únor 2013 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Zobrazit vše

OdběryPokud máte zájem o pravidelné informace o novinkách na našich stránkách, zaregistrujte se k odběru právě zde.Počet odběratelů: 47Úprava odběrů

73

Kurz cenných papírů se pohybuje v opačném poměru k množství zakoupených akcií.

Už víte, co budete dělat v létě o prázdninách? My v APLA-JM pro vás opět plánujeme Letní aktivity, protože ty loňské se opravdu vydařily. Letní aktivity jsou prázdninový program, kterého se můžete zúčastnit ve vybrané dny podle vašich časových možností a zájmu. Předem vás vždy s programem na každý den seznámíme, abyste se mohli rozhodnout, jestli se přihlásíte. Těšit se můžete na pěší výlety, cestování dopravou, exkurze na zajímavá místa, geocaching, koupání, rébusy, kino, poznávání památek a spoustu dalšího. Termíny letních aktivit a program zatím připravujeme, sledujte náš web, kde se brzy objeví další informace. 

Včera jsme měli premiéru (17.4.2014). Školili jsme zdravotní sestry v rámci projektu Školení zdravotnickeho personálu v oblasti práce s pacienty s autismem. Vystupovaly: doc.MUDr.Hana Ošlejšková,Ph.D.,MUDr.Petra Hanáková, PhDr.Zuzana Makovská,Mgr.Jana Pejčochová.

Zveme Vás všechny na akci,kterou pořádá naše organizace spolu s dalšími partnerskými organizacemi v Moravské galerii.

Vážení rodiče, zveme Vás na vzdělávací akci na téma volný čas. Akce bude realizována na špičkovém pracovišti pro děti s autismem - Zákládní škola, Brno, Štolcova 16. Budete mít možnost se podívat přímo do třídy pro děti s autismem a také pracovat s pomůckami. Na místě bude spousta inspirace.

Kurz je již definitivně zaplněn. Případní další zájemci neváhejte a pište, vypíšeme nový další termín. Dále již zbývá několik posledních míst na kurz Vzdělávání žáků a dětí s autismem 1. 20.-22.5.2014.
Pište na: vzdelavani@apla-jm.cz

Včera nám přišlo oznámení o obdržení akreditací pro naše tři nové kurzy a to z Ministerstva práce a sociálních věcí. Můžeme tedy začít školit poskytovatele sociálních služeb.

Včera proběhla pracovní schůzka realizačního týmu projektu Školení zdravotnického personálu. Setkání proběhlo na ZŠ Štolcova,kde měli lékaři také zajištěnu prohlídku strukturovaných tříd. Přípravy vrcholí! Příští týden začínáme. Kurz je již zcela obsazen (plánujeme další).

Ve čtvrtek 3.4.2014 jsme vyhlásili výsledky výtvarné soutěže, a to na našem semináři, který se věnoval zaměstnávání osob s autismem. Do soutěže se přihlásilo neuvěřitelných 137 výtvarných děl (15 jednotlivců, 13 institucí - 9 MŠ a ZŠ, 2 zařízení sociálních služeb) a 1 zaměstnavatel. Elektronický katalog všech děl je ke zhlédnutí zde: http://apla-jm.rajce.net

Ve čtvrtek 3. dubna proběhl diskusní seminář na téma „Integrace osob s PAS na pracovní trh“, kterého se zúčastnilo 40 účastníků. Se svými příspěvky zde vystoupili zástupci zaměstnavatelů a rodiče, diskusi doplnil Mgr. Polenský z SPC Štolcova a PhDr. Helena Vlková, vedoucí zaměstnanosti krajské pobočky Úřadu práce ČR. 

V pondělí 7.4.2014 bude v našich prostorách probíhat druhé kolo setkání rodičů, kteří testují novou aplikaci pro tablety a mobily, s mladým vývojářem. Jsme zvědaví na výsledek. Aplikace by měla být v budoucnu k dispozici všem, kteří využívají přístroje na operačním systému Android...

Následující ...
 
Poslední aktualizace 22.04.2014 10:16:13 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2014 Všechna práva vyhrazena.