home

Facebook

 


 

 


Kalendář akcí

< Červenec 2014 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Zobrazit vše

OdběryPokud máte zájem o pravidelné informace o novinkách na našich stránkách, zaregistrujte se k odběru právě zde.Počet odběratelů: 47Úprava odběrů

107

Nic není nemožné, pokud to nemusíte sami dělat.
... Předchozí

Už příští čtvrtek 26. června bude na Štolcově letní promítání filmů v rámci festivalu Jeden svět, Promítej i ty! APLA-JM ve spolupráci se ZŠ Štolcova budou promítat od 18 hod filmy Punkový syndorm a Všichni spolu. Přijďte se podívat a pobavit také. Více v pozvánce.

Základní škola, Brno, Štolcova 16 vzdělávající žáky s autismem hledá od září učitele na hlavní pracovní poměr a asistenta pedagoga na poloviční úvazek. Zájemci mohou do 17. 6. 2014 posílat motivační dopis s životopisem na emailovou adresu drapela@autistickaskola.cz. 

V pondělí 19. května 2014 proběhla kontrola čerpání poskytnuté dotace z rozpočtu města Brna na sociální služby osobní asistence a rané péče. Obě služby prošly kontrolou bez jakýchkoli připomínek či nedostatků. Předmětem kontroly byla evidence dokumentace (smlouvy s uživateli, vykazování činností, úkonů, asistenčních hodin, vykazování a vyúčtování činností) a metodika pro poskytování služby. Jsme rádi, že se poskytovatelé dotací zajímají o využití dotace a kvalitu námi nabízených služeb. Náhledy záznamů o provedení kontrol jsou v příloze. Děkujeme za spolupráci s Vámi, milí uživatelé! 

Firma KYZLINK architects & interior pořádá další ročník golfového turnaje a opět nás požádala o nakreslení obrázků, které budou použity jako podklady pro grafiku diplomů z turnaje a ceny pro výherce. Letos se turnaj uskuteční pod zámkem Hluboká, prosíme proto o výtvarné zpracování obrázků s tematikou Hluboké. Obrázky ve formátu A4 můžete zaslat naskenované na mail kancelar@apla-jm.cz nebo donést osobně do kanceláře, a to do pondělí 30. června 2014. 

Jsme velmi rádi, že se organizátoři velkého motorkářského srazu rozhodli podpořit naši organizaci. Příští víkend v ATC MERKUR Pasohlávky budeme mít stánek a na tomto festivalu proběhne sbírka na naši organizaci. Také bude naše organizace představena na pódiu. Musíme poděkovat Radku Krieglerovi za zprostředkování celé akce a pomoc.

Toto úterý pro nás bylo šťastné navzdory datu 13. V osobní asistenci jsme absolvovali kontrolní šetření zaměřené na vybrané standardy kvality sociálních služeb se ziskem 12 bodů z 12. Je to pro nás informace, že jdeme správným směrem. Velmi si vážíme spolupráce s vámi - našimi kolegy asistenty, i rodiči a klienty. Děkujeme a pojďme dále pokračovat v dobře započaté spolupráci! Oficiální vyjádření kontrolní skupiny obdržíme v polovině června. O jeho znění se s Vámi rádi podělíme.

Následující ...
 
Poslední aktualizace 24.07.2014 16:30:28 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2014 Všechna práva vyhrazena.