home

Facebook

 


 

 


Kalendář akcí

< Červenec 2014 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Zobrazit vše

OdběryPokud máte zájem o pravidelné informace o novinkách na našich stránkách, zaregistrujte se k odběru právě zde.Počet odběratelů: 47Úprava odběrů

53

Lidé se stávají odborníky v oborech, kterým nejméně rozumějí.
... Předchozí

„Středeční letní aktivity“ jsou prázdninový program, kterého se můžete zúčastnit ve vybrané dny podle vašich časových možností a zájmu. Předem vás vždy seznámíme s programem na každou prázdninovou středu. Můžete se tak rozhodnout, na který den se přihlásíte. Těšit se můžete na pěší výlety, cestování dopravou, exkurze na zajímavá místageocachingkoupánírébusypoznávání památek a spoustu dalšíhoZačínáme již 2. července výletem po stopách staré Nedvědice a rodu Pernštejnů. Více informací a přihlášku najdete níže.

Jsme moc rádi, že naše organizace mohla přispět a pomoci studentovi ve vývoji software pro osoby s PAS na telefony a tablety. Svou bakalářskou práci obhájil s velmi dobrým výsledkem. S jeho svolením zde zveřejňujeme dopis pro naši organizaci:

Už příští čtvrtek 26. června bude na Štolcově letní promítání filmů v rámci festivalu Jeden svět, Promítej i ty! APLA-JM ve spolupráci se ZŠ Štolcova budou promítat od 18 hod filmy Punkový syndorm a Všichni spolu. Přijďte se podívat a pobavit také. Více v pozvánce.

Základní škola, Brno, Štolcova 16 vzdělávající žáky s autismem hledá od září učitele na hlavní pracovní poměr a asistenta pedagoga na poloviční úvazek. Zájemci mohou do 17. 6. 2014 posílat motivační dopis s životopisem na emailovou adresu drapela@autistickaskola.cz. 

V pondělí 19. května 2014 proběhla kontrola čerpání poskytnuté dotace z rozpočtu města Brna na sociální služby osobní asistence a rané péče. Obě služby prošly kontrolou bez jakýchkoli připomínek či nedostatků. Předmětem kontroly byla evidence dokumentace (smlouvy s uživateli, vykazování činností, úkonů, asistenčních hodin, vykazování a vyúčtování činností) a metodika pro poskytování služby. Jsme rádi, že se poskytovatelé dotací zajímají o využití dotace a kvalitu námi nabízených služeb. Náhledy záznamů o provedení kontrol jsou v příloze. Děkujeme za spolupráci s Vámi, milí uživatelé! 

Firma KYZLINK architects & interior pořádá další ročník golfového turnaje a opět nás požádala o nakreslení obrázků, které budou použity jako podklady pro grafiku diplomů z turnaje a ceny pro výherce. Letos se turnaj uskuteční pod zámkem Hluboká, prosíme proto o výtvarné zpracování obrázků s tematikou Hluboké. Obrázky ve formátu A4 můžete zaslat naskenované na mail kancelar@apla-jm.cz nebo donést osobně do kanceláře, a to do pondělí 30. června 2014. 

Jsme velmi rádi, že se organizátoři velkého motorkářského srazu rozhodli podpořit naši organizaci. Příští víkend v ATC MERKUR Pasohlávky budeme mít stánek a na tomto festivalu proběhne sbírka na naši organizaci. Také bude naše organizace představena na pódiu. Musíme poděkovat Radku Krieglerovi za zprostředkování celé akce a pomoc.

Následující ...
 
Poslední aktualizace 31.07.2014 12:11:46 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2014 Všechna práva vyhrazena.