home

kategorie

Vyhledávání Rozšířené vyhledávání

PR AGENTURA


Maskot

Facebook

 


 

 


Kalendář akcí

< Duben 2014 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Zobrazit vše

OdběryPokud máte zájem o pravidelné informace o novinkách na našich stránkách, zaregistrujte se k odběru právě zde.Počet odběratelů: 47Úprava odběrů

3

Všechno trvá déle, než předpokládáme.

Zveme Vás všechny na akci,kterou pořádá naše organizace spolu s dalšími partnerskými organizacemi v Moravské galerii.

Vážení rodiče, zveme Vás na vzdělávací akci na téma volný čas. Akce bude realizována na špičkovém pracovišti pro děti s autismem - Zákládní škola, Brno, Štolcova 16. Budete mít možnost se podívat přímo do třídy pro děti s autismem a také pracovat s pomůckami. Na místě bude spousta inspirace.

Kurz je již definitivně zaplněn. Případní další zájemci neváhejte a pište, vypíšeme nový další termín. Dále již zbývá několik posledních míst na kurz Vzdělávání žáků a dětí s autismem 1. 20.-22.5.2014.
Pište na: vzdelavani@apla-jm.cz

Včera nám přišlo oznámení o obdržení akreditací pro naše tři nové kurzy a to z Ministerstva práce a sociálních věcí. Můžeme tedy začít školit poskytovatele sociálních služeb.

Ve čtvrtek 3.4.2014 jsme vyhlásili výsledky výtvarné soutěže, a to na našem semináři, který se věnoval zaměstnávání osob s autismem. Do soutěže se přihlásilo neuvěřitelných 137 výtvarných děl (15 jednotlivců, 13 institucí - 9 MŠ a ZŠ, 2 zařízení sociálních služeb) a 1 zaměstnavatel. Elektronický katalog všech děl je ke zhlédnutí zde: http://apla-jm.rajce.net

V pondělí 7.4.2014 bude v našich prostorách probíhat druhé kolo setkání rodičů, kteří testují novou aplikaci pro tablety a mobily, s mladým vývojářem. Jsme zvědaví na výsledek. Aplikace by měla být v budoucnu k dispozici všem, kteří využívají přístroje na operačním systému Android...

2. dubna je Světový den informovanosti o autismu.
Autismus je celosvětový problém. Tento den si klade za cíl zvýšit povědomí veřejnosti o problematice autismu.
Při příležitosti dnešního významného dne bychom se s Vámi se všemi rádi sešli a společně se připojili ke Světovému dni informovanosti o autismu již tradiční akcí "Modrý průvod".
Těšíme se na Vás!!!

Jsme rádi, že můžeme začít propagovat velmi rozsáhlý a komplexní produkt, který vytvořili odborníci ze ZŠ Štolcova. Jsme také rádi, že jsou tyto postupy propagovány na našich kurzech a jiných aktivitách a to prostřednictvím úzké spolupráce APLA-JM s těmito odborníky.

Včera jsme se zúčastnili výzvy, kterou pořádá Partnerství, o.p.s. v rámci projektu RE public Brno. Určitě bychom se chtěli zapojit a prezentovat autismus ve veřejném prostoru, sledujte stránky, facebook, připravujeme burzu nápadů. Těšíme se spolupráci se všemi.

Dnes 11.3.2014 se uskutečnil Závěrečný seminář 1. Globálních grantů Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost Jihomoravského kraje.

Následující ...
 
Poslední aktualizace 16.04.2014 14:23:52 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2014 Všechna práva vyhrazena.