home

Facebook

 


 

 


Kalendář akcí

< Únor 2016 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29
Zobrazit vše

OdběryPokud máte zájem o pravidelné informace o novinkách na našich stránkách, zaregistrujte se k odběru právě zde.Počet odběratelů: 49Úprava odběrů

12

Průměrnost má sklon k napodobování.

Kousněte si do Sendviče! Hry se směsí úkolů, hádanek a šifer všeho druhu. Sendvič je týmová internetová hra, která prověří nejen logické uvažování a schopnosti luštit šifry, ale také všeobecný rozhled a umění vyhledávat informace.

Přihlaste se také a při registraci přispějte na provoz Asociace pomáhající lidem s autismem APLA-JM.

Vážení rodiče, klienti, podporovatelé, kamarádi,

dovolujeme si Vám oznámit, že se naše organizace APLA-JM o.s. od 1.2.2016 stěhuje na novou adresu. Od měsíce února budeme sídlit na adrese Anenská 10, Brno. Je to pod ulicí Pekařská kousek od Fakultní nemocnice u sv. Anny. Důvodem stěhování je potřeba větších a více strukturovaných prostor.

Zároveň prosíme o toleranci v období od 1.2.-20.2.2016, budeme se stěhovat. V tomto období se také budou služby poskytovat pouze terénně. Schůzky, konzultace a jiné formy komunikace jsou možné, pouze ale po předchozí telefonické dohodě. Volejte, prosím, na naše mobilní čísla.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v nových prostorách. Plánujeme den otevřených dveří a slavnostní představení nových prostor s programem.

Tomáš Dostál

ředitel organizace

Sociální služba OSOBNÍ ASISTENCE přijme nové pracovníky na pozici: osobní asistent/ka.

Více informací po kliknutí na více...

Mezinárodní den porozumění autismu si APLA-JM letos připomene už na konci března. Na tradičním Modrém průvodu se sejdeme 31. 3. odpoledne před budovou Veřejné ochránkyně práv v Údolní ulici.

Těšit se můžete na doprovodné akce - vyrábění modrých lampiónů nebo kreslení modrými křídami. Průvodem pak půjdeme do Café Práh, kde si budete moci prohlédnout výstavu výrobků z keramického kroužku.

Pokračovat budeme Dnem otevřených dveří v našem novém sídle, kam se brzy přestěhujeme - na Anenská 10, Brno.

Více informací očekávejte už brzy.

I s nízkou částkou lze dosáhnout významného efektu při pravidelném darování.

Kalkulačka dárcovství vám na základě vašich čistých příjmů a pár základních údajů vypočítá navrhovaný pravidelný příspěvek na dobročinné účely a zároveň ukáže, na jaký daňový odpočet můžete mít nárok.

Váš výsledný navrhovaný příspěvek je pro vás samozřejmě určitým vodítkem, a teprve vy sami se rozhodnete, v jaké výši budete pravidelně přispívat.

Chystáme další sobotní výlet, první v roce 2016!

Tentokrát lehce náročnější trasou z Omnic do Tetčic, procházka cca 6,5 km s lehkým stoupáním, lesíkem. Nebude chybět jízda vlakem a zakončení výšlapu v hospůdce - ohřát se při čaji.

 

Vážení rodiče, klienti služeb, příznivci,

přejeme Vám v novém roce 2016 hlavně hodně zdraví, pohody a energie. Těšíme se na společná setkávání a aktivity.

Za APLA-JM o.s.

Tomáš Dostál
ředitel organizace

Fotograf Martin Polák znovu vydává kalendář se svými fotografiemi. I letos se rozhodl věnovat 30 Kč z každého prodaného kalendáře na činnost APLA-JM. Letos si můžete vybrat ze svou verzí. Nástěnný kalendář stojí 250 Kč a stolní 200 Kč.

Stačí vyplnit závaznou objednávku.

 Děkujeme firmě Master internet, která se rozhodla, že nám jako sponzorský dar graficky zpracuje i vytiskne nové informační letáky. K dispozici budou například v lékařských ordinacích, u psychologů apod.

 O připravovaných nových webových stránkách, transformaci naší organizace nebo o prvním roce působení Centra Paspoint se můžete dočíst v předvánočním čísle našeho občasníků Kompas.

Kompas si můžete přečíst díky finanční podpoře Jihomoravského kraje

Následující ...
 
Poslední aktualizace 09.02.2016 13:47:44 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2016 Všechna práva vyhrazena.