home

kategorie

Vyhledávání Rozšířené vyhledávání

Givt

 


Maskot

Facebook

 


 

 


Kalendář akcí

< Září 2015 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Zobrazit vše

OdběryPokud máte zájem o pravidelné informace o novinkách na našich stránkách, zaregistrujte se k odběru právě zde.Počet odběratelů: 49Úprava odběrů

16

Můžeme stokrát dokázat nepravdivost lživého výroku: stejně se vždy najdou lidé, kteří mu uvěří.

Firma KYZLINK architects & interior pořádá další ročník golfového turnaje a opět nás požádala o nakreslení obrázků, které budou použity jako podklady pro grafiku diplomů z turnaje a ceny pro výherce.

Hledáme nové posily do týmu osobních asistentů, více informací viz níže:

 Popořte nás při nakupování ve svých oblíbených e-shopech.

Přidali jsme se totiž do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Pokud svůj běžný nákup přes internet provedete přes portál GIVT, část peněz z vaší útraty poputuje na účet vámi vybrané organizace. Cena výrobku přitom nebude ani o korunu dražší. Stačí se pouze na svůj e-shop "proklikat" přes portál GIVT.

Základní škola, Brno, Štolcova 16 hledá asistenta pedagoga na půl úvazku. Zájemci mohou posílat motivační dopis s životopisem na emailovou adresu : drapela@autistickaskola.cz

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

      VELKÉ PÁTEČNÍ LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI

 

Hledáme osobního asistenta/asistentku pro chlapce s Aspergerovým syndromem, ideálně z oblasti Babic nad Svitavou. Asistence od září 2015, doprovod do školy do Brna a zpět domů. Více  po rozkliknutí.

Rodina hledá asistenat/asistentku pedagoga pro 19 letého mladíka s Atypickým autismem na SŠ.

Výtěžek benefičního koncertu Kdyby tisíc flašinetů letos stejně jako v předchozích letech podpoří činnost naší organizace. Akce pořádaná Technickým muzeem Brno se koná v úterý 18. srpna v 19 hodin v kostele Jana Amose Komenského (Červeném kostele) v centru Brna. Vstupné bude 50 Kč.

Koncert bude součástí VI. mezinárodního setkání flašinetářů v Brně.

   Zveme naše klienty a jejich rodiny na zápasy HC Kometa Brno.

Na srpen jsme připravili speciální nabídku „táboření“ v Lamacentru, při které si budete moci vyzkoušet stavění stanu, vaření oběda v kotlíku, táborové písně, výrobu vlastního hudebního nástroje a chybět nebudou také zvířátka.  Program proběhne ve 3 termínech, a to v úterky od 9 do 13 hodin, a závěrné loučení s prázdninami v pátek od 15 do 19 hodin. Při posledním setkání bude možnost opravdového přespání ve stanu a prodloužení programu do druhého dne včetně noční hry, aktuálně zjišťujeme zájem účastníků.

Termíny: Úterý 11. srpna, úterý 18. srpna, pátek 28. srpna

Následující ...
 
Poslední aktualizace 04.09.2015 14:18:44 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2015 Všechna práva vyhrazena.